Egencia ülemaailmne partnerlus

2013. aasta oktoobrist on Baltic Travel Group ametlik ja eksklusiivne Egencia esindaja kõigis kolmes Balti riigis.

Egencia teeb ärireisid paremaks, muutes need rohkem ühendatuks ja täiuslikuks. Tehnoloogia ja teenuse kombineerimisel loob Egencia meeldiva elamuse, kus ettevõtetel on juurdepääs kasutajasõbralikule liidesele, ulatuslikele reisimisvõimalustele ja ülemaailmsele 24/7 toele. Egencia seab reisijad ärireiside keskmesse, toetades neid pidavelt tõhusate lahendustega.

Egencia seob klassikaliste reisibüroode teenuseid, uuendusliku reisitehnoloogia ja globaalsete turismiettevõtete kompetentsuse selleks, et pakkuda parimaid lahendusi ja kulude kokkuhoidu ettevõtetele üle kogu maailma. Alates reisi planeerimisest ja kindluse tagamisest, hotelli sisseregistreerimisest või vajalike muudatuste tegemisest, kuni lennule minekuni, oleme oma klientidega igal sammul.

Igal aastal aitab Egencia tuhandeid ettevõtteid 65. riigis, et nad paremini haldaksid reisiplaane. Nad pakuvad nüüdisaegseid lahendusi ja erakordset teenindust miljonitele reisijatele. Nad aitavad oma klientidel kokkuhoida ja toetavad nende kaasaegse ärireisija vajadusi.

Egencia pakub ka juurdepääsu arenenud tehnoloogilistele baasidele sh. aruandluse-, analüüsi- ja võrdlusvahenditele. Lisaks aitab see ka kulude üle kontrolli omada ja annab parema ülevaate igal reisi etapil.

2014. aastal kasvas Egencia 5 korda kiiremini ja 3 korda vähema tööjõuga kui nende suurimad konkurendid.

Egenciaga ühenduse võtmiseks külastage www.egencia.com

Küsimuste korral võtke ühendust ärikliendiosakonna juhatajaga:
LV EE LT

Baiba Luse Puzule

Telefon: +371 67228429
Mobiil: +371 26680680