Lugupeetud Baltic Travel Groupi kliendid,

Aja jooksul on turismitööstust tabanud nii majanduskriisid kui ka loodusõnnetused, mille tekitatud kahju on sundinud paljusid turismiettevõtteid kogu maailmas oma tegevust ümber mõtestama või isegi lõpetama. Ellu jäävad mitte ainult tugevaimad “mängijad”, vaid ka need, kes on suutnud kohaneda erinevate olukordadega ning leida uusi ideid ja lahendusi edasiseks tegutsemiseks. Koos kogu Läti turismitööstusega on kriisid ja loodusõnnetused mõjutanud ka meid, aga siiski Covid-19 haiguse põhjustatud kahjud on loonud enneolematu olukorra.

Aga Baltic Travel Group ei anna alla. Meie Ärireisiosakonna meeskond on valmis oma tööd jätkama täies koosseisus kohe kui olukord riigis ja maalimas normaliseerub. Oleme valmis pakkuma meie klientidele olemasolevat teenust ja looma uusi lahendusi, muutes Teie ärireisid nauditavamaks ja ettevõtete ärireisipoliitikat jätkusuutlikumaks. Me teame, et raskused kipuvad palju meilt ära võtma, aga samal ajal need aitavad meil kasvada.

Oleme alati olnud uhked Baltic Travel Groupi edu üle. Raske töö ja suure entusiasmiga oleme 2019. aastal saavutanud rekordilise 28.35 miljoni euro suuruse käibe, oleme teenindanud 690 äriklienti ja osutanud teenust 24 787 ärireisi jaoks.

Pärast nii edukat aastat, tähistasime 2020. aasta veebruaris koos klientide, partnerite ja tarnijatega ettevõtte 20. sünnipäeva. Oleme väga tänulikud ja uhked, et paljud Teist on olnud meie sõbrad juba rohkem kui 10 aastat. Samamoodi rõõmustame nähes uusi kliente, kes meid valivad. Nii võime kindlad olla, et meie kompetentsi hinnatakse kõrgeimaks meie konkurentide seas.

Teie lojaalsus ja toetus on sel ajal hindamatu. Ainult nii meie meeskond saab uskuda, et kõik saab varsti korda. Täname Teid, et olete teinud valiku oma äri- ja puhkusreise edasi lükata, mitte tühistada. Südamest hindame Teie usku sellesse, et turismitööstus varsti taastub, inimesed jätkavad reisimist ja õppimist, arendavad oma ettevõtteid ja taastavad eduka riigi majanduse.

Soovime Teile jõudu ja usku parimasse,

Baltic Travel Group
Tegevdirektor
Vladislavs Korjagins